Neler Yaparız?

Web Tasarım

Dijital pazarlama'da, interaktif ugulamalara olan ihtiyaçlar kaçınılmazdır. Her ne kadar satış kaygısı taşıyan bir çok proje "Bir site olsun yeter" mantığı ile başlasa da, kısa zaman içerisinde kaçınılmaz olarak ziyaretçiler ile daha fazla iletişim içerisinde olma gereksinimi ve ürünlerinizin değişik formatlarda sunulması ihtiyacı mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Bu interaktif uygulamaların sayısı oldukça fazladır çünkü, ziyaretçilerin ihtiyaçları çok çeşitli ve değişkendir. Kreatif Ajans olarak bu ve benzer tüm interaktif uygulamaları işin daha başında, yani temelinde sunuyoruz.

Gereksinim duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey, bir kaç fare tıklaması ile dilediğiniz özelliği hayata geçirmek. Kimseden yardım almadan ve her hangi bir ödeme yapmadan

SEO

Kreatif Ajans, arama motorlarında yüksek sıralamar elde etmek ve sitenizin trafiğini arttırmak üzere, seo uzmanı kadrosuyla sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Sitenizin yazılımının incelenmesiyle başlayan süreç, google yönergelerinin takibiyle devam etmektedir.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesap yönetimi sayesinde geniş kitlelere hizmet, marka ya da kampanyalarınızı duyurabilir, bilinilirliğinizi arttırabilir , hatta satışlarınızı yapabilirsiniz. Hedef kitlenizin belirlenmesi konusunda sizlerden aldığı doneleri bilgisi ile harmanlayan uzmanlarımız en doğru yönetim stratejileri ile hedefe hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır.