Şartlar ve Koşullar

Kreatif Ajans'a güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Canlı teklif formumuzla ilgili bir kaç detayımız var.

Tasarım

Özel tasarım size özgün yapılan tasarımdır. Müşteri kitlenize ve sizin isteklerinize göre sıfırdan çizilen tasarım sonrası sizden gelen revizelere göre tasarım son halini halır.

Hazır tasarım, dünyanın en iyi tasarımccıları tarafından yapılmış hazırlanmış tasarımlardır. Bu seçeneği seçtiğinizde size sektörünüzle ilgili tasarımlar gönderilir. Beğendiğiniz tasarım üzerinde renk, logo gibi değişimleri yapıyoruz.

Yıllık Hosting

Yıllık Hosting paketlerimizden satın alan müşterilerimiz sınırsız trafik imkanına sahip olurlar. Maillerin daha sağlıklı çalışabilmesi ve spam tehlikesi olmaması için Yandex Kurumsal mail kurulumu yapıyoruz. Mailleriniz güvenli bir şekilde Yandex Kurumsal üzerinden çalışır ve dilerseniz Outlook kurulumu yapıp Outlook üzerinden kullanabilirsiniz.

Yıllık Bakım & Onarım & Destek

Yıllık Bakım ve Onarım seçeneği bir yıl boyunca yönetim panelinizin güncellenmesi ve güncel hosting ayarlarına uyum sağlaması, her hangi bir sorunda acil müdahale ve sitenizle ilgili sorularınıza destek verme hizmetlerini kapsar.

Önemli: Yıllık Bakım & Onarı & Destek hizmeti, sitenizde güncelleme yapma, yeni sayfa ekleme, yeni ürün ekleme, panelden değişebilecek bir içeriği Kreatif Ajans'ın değiştirmesi gibi işlemleri kapsamaz.

Formlar

Sitenizdeki formlar ziyaretçiler tarafından doldurulduğunda tarafınızdan bize verilecek bir mail adresine gelecektir. Güvenlik amaçlı formları yönetim panelinde tutmuyoruz.

Yabancı Diller

Kreatif Ajans sitenizde yabancı dil istediğiniz yalnızca Dil entegre yazılımını yapmaktadır. Yabancı dil çevirileri tamamen müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Üyelik Sistemi

Üyelik sistemi, site içerisinde belirli alanları sadece üyelerin görmesini sağlar. Bu özelliğin dışında üyelik sistemi çok geniş kapsamlı olabileceğinden, belirtilen özelliklere göre fiyat daha sonra artabilir.