Hotel Web Tasarım – Bünyesinde Romance İstanbul hotel, Hotel Sultania, Yaşmak Comfort Hotel, Yaşmak Sultan Hotel ve Olimpiyat Hotel’i barındıran Yaşmak Grup, web siteleri güncelleme, bakım ve yenileme çalışmaları için Kreatif Ajans’la çalışıyor.

Kreatif Ajans bu otellere bağlı olan iki restaurant, Sultan Spa ve Gelin Hamamı gibi diğer web portalların da çalışmalarını yapmaktadır.

Yaşmak Grup Hakkında

Yasmak Hotel Grup, Kadir Yallagöz tarafından Sirkeci / İstanbul’da kuruldu. Kadir Yallagöz, turizm kariyerine 1955 yılında Akşehir Palace Otel’de başladı. Yaşmak Otel grubunun ilk oteli 1965 yılında kuruldu. Yıllar sonra Olimpiyat Hotel kuruldu. Kısa sürede Olimpiyat Otel, Anadolu iş adamlarının ve konforlu, temiz ve ekonomik bir otel arayan gezginlerin tercih ettiği bir otel haline gelmiştir.

1997 yılında Romance Otel, gruba Sirkeci’deki üçüncü otel olarak katıldı. 1998 yılında Yaşmak yeniden inşa edildi ve Otel Yaşmak Sultan adını aldı. Otel Yaşmak Sultan, tarihi yarımadadaki en popüler ve tercih edilen otellerden biri haline gelmiştir.

2008 yılında aile işletmesi kurumsallaşma sürecine başladı. Bu işlem ISO 9001 ve 22000 sertifikası ile tamamlanmıştır.

2010 yılında Hotel Collection’nın dördüncü oteli Hotel Sultania adıyla kurulmuştur. Hotel Sultania, Osmanlı Sarayı’nın Harem ve Sultan’ın hanımlarından ilham alınarak tasarlandı. Otel odalarına Osmanlı İmparatorluğu’nun en önemli Sultanlarının eşlerinin isimleri verilmiş ve yağlı boya tablolarıyla dekore edilmiştir.

2011 yılında Yaşmak Comfort, Yaşmak Sultan Hotel’in ek binası olarak konforlu ve huzurlu bir küçük otel olarak faaliyete başlamıştır.

2017 yılında Romance Otel yenilenmiş ve Romance İstanbul Otel olarak adlandırılmıştır. Otel, Yaşmak Grub’un ikinci temalı lüks butik oteli oldu. Romance Istanbul Hotel’in konsepti, Osmanlı Sultanlarının tılsımlı gömleklerinden ilham alınarak yeniden tasarlandı.

Yaşmak Hotel Collection, tam donanımlı toplantı salonları ve otellerinde güzelce dekore edilmiş iki SPA & Wellness Merkezi ile ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Grupta ayrıca iki restoran Olive Anatolian ve Sultania Restaurant da var.

Farklı oteller ve servis ayrıcalıkları ile Yasmak Otel Grup, tarihi yarımadanın önemli bir yerinde yer almanın ve İstanbul’un kalbinde olmanın gururunu yaşıyor.